+48537795513                Tobbie komfort    PL|DE                       

Waluty
Producenci
Baseny

>> BASENY, FONTANNY, SPA, OCZKA WODNE

 PROJEKT, BUDOWA, WYPOSAŻENIE

 

 

Zaprojektujemy i zbudujemy basen, fontannę , strefy spa, oczko wodne, baseno-staw itp.  Nasza wiedza, doświadczenie i  wyposażenie  w nowoczesne technologie są do Państwa dyspozycji.

Beton natryskowy- tak zwany torkret, który wykorzystujemy  podczas budowy naszych obiektów pozwala uzyskać dowolny kształt i wymiary, a także wkomponować elementy architektury i wyposażenia jak na przykład sztuczne skały z wypływającymi z nich wodospadami, schody, siedziska, kaskady czy natryski -zapewniając przy tym konstrukcji właściwą wytrzymałość, wodoszczelność i zwiększoną odporność na korozję.

Pozwól wykazać  się inwencją i pomysłowością naszych projektantów jeżeli szukasz projektu szytego na miarę, masz nietypowe potrzeby lub po prostu nie chcesz aby Twój basen nie był jak inne.

W dziedzinie budowy obiektów wykorzystujemy wszelkie możliwe i dostępne rozwiązania. Oprócz niecek basenowych zbudowanych z betonu  i wyłożonych ceramiką, mozaiką lub folią wykorzystujemy niecki stalowe, poliestrowe lub inne rozwiązania producentów krajowych lub zagranicznych. Podczas zarządzania projektem szczegółowo omówimy z klientem aspekty, w tym wady i zalety każdego rozwiązania.

Kierując się doświadczeniem zapewnimy najlepszy dla klienta wybór akcesoriów wyposażenia, filtracji, chemii basenowej i urządzeń do utrzymania czystości basenu, nakryć i zadaszeń basenów, atrakcji wodnych i ogrzewania basenu.

Zapewniamy pełną opiekę nad budowanymi przez nas obiektami w zakresie gwarancji, serwisu i doradztwa podczas eksploatacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl